ENG | RUS
Возврат на главную страницу Новости Биография В.В.Салыгина Работа В.В.Салыгина в Верховной Раде Фотогалерея Обратная связь
ВЫСТУПЛЕНИЯ И ПУБЛИКАЦИИ
12.12.2008
Яким би не було нелегким сьогодення, у мешканців Харківщини вистачить сил, щоб подолати складнощі і будувати наповнене радістю життя
Виступ Васілія Салигіна на урочистій церемонії нагородження переможців Другого обласного конкурсу імені Олександра Степановича Масельського на кращий літературний твір

Шановні присутні - члени журі, переможці та гості! Шановні Софія Григорівно, Ірино та Сашко!

Сьогодні - не вечір пам’яті Олександра Степановича Масельського. Сьогодні свято творчої праці, свято Харківщини, якій він віддав все своє життя.

Можна багато говорити про цю людину. Але чим більше про нього кажеш, тим більше розумієш те, що майже нічого ще не сказав.

Колись в розмові Олександр Степанович запитав у мене  «Як ти думаєш, як розвиватиметься країна? Я тоді не зовсім усвідомлював, не зовсім розумів глибину цих слів, глибину цих сподівань. Я запитав його: «А чому це вас цікавить?» Він відповів: «Бо мені не байдуже в якій країні житиме мій онук!». Він мав на увазі і тебе, Сашко, і те покоління, яке прийде на зміну йому, на зміну його соратникам - від доярки до лікаря, від механізатора до вчителя, від художника до музиканта, від спортсмена до актора. І що головне я собі тоді усвідомив - як цю людину турбувало майбутнє країни, притому турбувало абсолютно все без винятку, але перш за все – люди, які творили, люди, які прославляли свій край працею. Він дійсно мріяв про квітучу землю і про могутню незалежну Україну, в якій буде дуже сильна молодь,  на яку можна буде спиратися. А тих, хто оспівував їх працю в своїх творах, в своїх віршах, людина такої душі і серця не міг не поважати, не міг не любити.

Тому в мене і з’явилась така ідея - ініціювати на Харківщині конкурс імені Героя України, першого Почесного громадянина Харківської області, першого народно обраного губернатора Олександра Масельського. І сьогодні мені дуже приємно, що серед переможців багато молоді. Це надихає, породжує думку про те, що яким би не було сьогодення нелегким, але у мешканців міста, області вистачить сил, вистачить мудрості, вистачить наполегливості для того, щоб подолати всі ці тимчасові - я впевнений! - складнощі, і будувати впевнене, тверде, наповнене радістю життя на Харківщині. А значить, сподівання Олександра Степановича не були марними.

Я вдячний всім тим, хто прийняв участь у конкурсі. Я впевнений в тому, що цей конкурс буде жити і до участі у ньому будуть залучатися люди творчі, люди, які славлять наш край, люди, які цінують духовні цінності. І саме духовні цінності в житті Олександра Степановича Масельського  були на першому плані. 

Я хочу вручити квіти Софії Григорівні Масельській, подякувати Вам, Софіє Григорівно, за працю, за життя видатної людини, якою пишалась, пишається й буде пишатись Слобожанщина і наша країна.

Версия для печати Переслать

архив
 
Предыдущий месяц Ноябрь, 2020 Следующий месяц
 
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Вс
 
             1
 2  3  4  5  6  7  8
 9  10  11  12  13  14  15
 16  17  18  19  20  21  22
 23
24
 25  26  27  28  29
 30            
 
вверх назад  
Персональный веб-сайт Василия Викторовича Салыгина